Тривимірне «кіно для дорослих»

Ну, ось і все, 3D дотяглося навіть до порнографічних фільмів. Перший у світі повнометражний порнографічний 3D-фільм виготовлений спеціально для сучасних стереоскопічних телевізорів. Ім`я йому — «Kama-Sutra», що цікаво, навіть Вуді Ален оцінив би цю картину «гідно», благо на минулому каннському кінофестивалі, він заявив наступне: «я люблю стереофільми, тому як тривимірні жінки виглядають краще двовимірних. У своїх фільмах я навряд чи побачу їх, однак для Playboy`я технологія підійде ідеально ».

Європейський порнопродюсер Марк Дорсель згоден з Вуді. Саме тому він узяв і зняв перший 3D фільм «для дорослих» Kama-sutra з Бріджит Ляе (Brigitte Lahaie) в головній ролі. Дорсель вважає, що навряд чи всі творці подібних картин поголовно перейдуть на новий тривимірний формат, тому як багатьом подобається «старе добре 2D».

До речі, фільм більше схожий на «Аватар», ніж на «Алісу в країні чудес», не синіми гуманоїдами, звичайно, а використанням при зйомках справжніх тривимірних камер (на відміну від конвертації 2D в 3D на стадії постпроцесингу).

Комментарии запрещены.